Fotowoltaika dla osób prywatnych, firm i rolników

Panele fotowoltaiczne

Wychwytują i przetwarzają promieniowanie słoneczne, zamieniając je na energię elektryczną. Wbrew powszechnym opiniom, systemy PV nie potrzebują idealnej pogody, aby działać w sposób efektywny – panele wychwytują promieniowanie słoneczne także w pochmurne dni. Dobierzemy dla Ciebie najlepsze!

Panele fotowoltaiczne marki LONGi

Istnieje zarówno wersja full black, jak i z czarną ramą. Panele średniej klasy. LONGi to chiński producent, który jest stabilny finansowo. Posiadają biuro handlowe w Niemczech. Jeśli szukasz dobrych i tanich paneli monokrystalicznych, to panele LONGi są dla Ciebie.

Panele fotowoltaiczne marki Q.Cells

Bardzo dobrej jakości panel. Posiadają 12 lub 25 letnią gwarancję na produkt. Ich głównym atutem są oryginalne wtyczki MC4 oraz bardzo dobrej jakości ogniwa. Główna siedziba znajduje się w Niemczech, ale posiadają też polskich przedstawicieli. Są to panele klasy premium.

Panele fotowoltaiczne marki REC

REC to firma norweska. Nie są tak drogie, jak LG, a mają lepsze parametry. Oryginalne wtyczki MC4, 92% wydajności po 25 latach – to tylko niektóre cechy tych paneli. Są to panele klasy premium.

Panele fotowoltaiczne bifacjalne

 

Panele bifacjalne to inaczej panele obustronne, czyli ogniwa, które mogą produkować prąd zarówno z jednej, jak i z drugiej strony. Dzięki temu mogą wytwarzać więcej energii niż klasyczne moduły fotowoltaiczne. To stanowi o ich obecnej popularności i staje się popularnym rozwiązaniem w instalacjach fotowoltaicznych.

Falowniki

 

Inwerter solarny, inaczej falownik, przemiennik częstotliwości, to urządzenie, które przemienia prąd stały produkowany przez panele fotowoltaiczne w prąd przemienny, taki jaki jest w gniazdku. Dodatkowo, służy do monitorowania działania instalacji oraz ma funkcje zabezpieczające. Jego dobór jest bardzo ważną częścią instalacji!

Falownik fotowoltaiczny marki SMA

Falownik SMA to niemiecki produkt. Ma rewelacyjne parametry pracy. Jest to falownik przystosowany do podłączenia magazynu energii. Produkowany jest, m.in. w Polsce. SMA to najrzadziej serwisowany falownik. Jest to falownik klasy premium.

Falownik fotowoltaiczny marki Solaredge

Falownik Solaredge to izraelski produkt. Falownik ten pracuje, tylko i wyłącznie z optymalizatorami. Solaredge to najbardziej bezpieczny falownik ze względu na zastosowanie niskiego napięcia w optymalizatorach w razie pożaru. Jest to falownik klasy premium.

Falownik fotowoltaiczny marki Sofar Solar

Falownik Sofar solar to chiński produkt. Ma dobre parametry pracy, a także polski serwis, co bez wątpienia jest jego atutem. Co więcej, posiada 10 lat gwarancji na produkt. Jeśli szukasz dobrego i taniego falownika, to inwerter Sofar Solar jest dla Ciebie.

Konstrukcje gruntowe

Konstrukcja gruntowa 3 moduły - poziomo

Najczęściej wybierana konstrukcja gruntowa przez naszych klientów jest w konfiguracji 3 rzędowej. Moduły ustawione są poziomo. Kąt nachylenia to 30 stopni. Każda konstrukcja jest wykonana ze stali ocynkowanej dodatkowo zabezpieczonej powłoką Magnelis ®.

Konstrukcja gruntowa 2 moduły - poziomo

Inny rodzaj chętnie wybieranej konstrukcji to konfiguracja 2 rzędowa. Moduły są ustawione pionowo. Kąt nachylenia to 30 stopni. Każda konstrukcja jest wykonana ze stali ocynkowanej dodatkowo zabezpieczonej powłoką Magnelis ®.

Konstrukcja gruntowa - na indywidualne zamówienie

Jesteśmy w stanie wykonać niemalże każdy pomysł klienta. Posiadamy uprawnienia projektowe, a także doświadczenie w wykonywaniu niestandardowych konstrukcji gruntowych.

Doradzamy, projektujemy oraz wykonujemy instalację fotowoltaiczne na terenie Małopolski, m.in.: Kraków, Kęty, Oświęcim, Wadowice, Andrychów.

Okres zwrotu takiej instalacji to średnio 5-6 lat.

Zamów kontakt

z naszym doradcą

  Nasze systemy

  Oferujemy pełen zakres usług, jeśli chodzi o projekt i montaż instalacji fotowoltaicznych. Własne źródło odnawialnej energii to inwestycja, która szybko się zwraca, a możliwości, jak i dostęp do fotowoltaiki rosną z każdym dniem. Warto wybrać najlepsze, w pełni profesjonalne rozwiązania.

  Wyceń usługi szybko

   Skontaktuj się z doradcą

   Tel.: +48 797 29 07 07

   E-mail: kontakt@ognivolt.pl