Fotowoltaika i pompy ciepła dla firm, rolników, a także klientów indywidualnych. Ładowarki samochodowe oraz carporty

Nasza misja

Dostarczamy wraz z montażem kompleksowe instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Pragniemy, aby ta technologia była dostępna dla każdego gospodarstwa domowego, a także, małej, średniej lub dużej firmy, czy rolnika. Chcemy, aby nasze dzieci oddychały czystym powietrzem.

Nasza wizja

Wierzymy, że przyszłość to energia ze słońca. W obliczu wyczerpującego się węgla, który zasila elektrownie w Polsce, bez wątpienia jedynym słuszny  i łatwo dostępnym rozwiązaniem jest energia prosto z natury. Technologia jest sprawdzona, i przede wszystkim bezpieczna dla naszych dzieci, a dzięki eko ratom może być dostępna dla każdej rodziny/firmy/rolnika.

Wartości Ognivolt

Nasza firma, jest w pełni odpowiedzialna za swoje słowa i czyny, dlatego jeśli deklarujemy się na dany termin, czy kwotę, to jesteśmy za to odpowiedzialni. Dzięki podpisaniu umowy z klientem nie ma ukrytych kosztów w inwestycji, a także termin montażu jest niezmienny. Rozwój firmy, to ciągłe podnoszenie wiedzy poprzez różne szkolenia, a także podążanie za nowinkami na rynku fotowoltaicznym. Jakość firmy, to przede wszystkim instalacje fotowoltaiczne, które są zrobione w sposób zgodny ze sztuką budowlaną, czyli wystrzegając się błędów takich jak: wystające kable, brak ochrony zabezpieczającej, porysowana dachówka, nieoryginalne wtyczki MC4 itp. Satysfakcja, to bardzo ważna wartość, ponieważ zarówno zadowolenie pracowników z wykonanej pracy, jak i klienta z zaoferowanych usług jest dla nas priorytetem.

Instalacje fotowoltaiczne - certyfikaty i uprawnienia

Fotowoltaika dla firm