Ładowarki samochodowe

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Stacja ładowania samochodów elektrycznych to proste w obsłudze rozwiązanie, sprawdzające się zarówno w domach prywatnych, jak i większych przestrzeniach, jak firmy, parkingi czy instytucje. Oferujemy tylko sprawdzone, światowe marki, które zapewniają oszczędność czasu i pieniędzy. Domowa stacja ładowania samochodów to nowoczesny, minimalistyczny wygląd oraz niewymagająca obsługa.

 

Ładowarki samochodowe najczęściej montuje się do ściany garażu lub w carporcie. Aplikacja pozwala zdalnie zarządzać urządzeniem za pomocą smartfona czy komputera. Ładowarki są wodoodporne i pyłoodporne, dlatego radzą sobie nie tylko w pomieszczeniach zamkniętych. Aplikacja pozwala nam zaplanować ładowanie  auta, monitorować zużycie energii oraz zablokować dostęp przed niepowołanymi osobami.

Nasze propozycje

EVB Wallbox 1M AC to małogabarytowa wewnętrzna stacja jednostanowiskowa wyposażona w gniazdo typ-2. Przeznaczona do ładowania mocą: 7,4 kW, 11KW, 18 kW lub 22 kW prądem AC. Stacja dostosowana do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych typu Plug-In m.in. Jaguar, Porsche, BMW, Audi, VW, Nissan, Tesla i innych wg standardu UE.

 

Ładowarka Wallbox GC EV PowerBox 22kW z funkcją RFID oraz kablem Type 2 do ładowania samochodów elektrycznych i hybryd Plug-In. Marka Green Cell powstała z pasji do mobilności. Jest to Polski producent.

Ładowarka Ecotap przeznaczona jest do jedno i trójfazowego ładowania pojazdów elektrycznych, umożliwiając jednocześnie inteligentną komunikację urządzenia z pojazdem. Niewielkie wymiary terminala pozwalają na umieszczenie go w dowolnym miejscu, a korzystanie z niego jest niezwykle łatwe. Wyposażona jest w złącze typu 1 lub 2. Firma Ecotap jest to holenderski dostawca kompletnego systemu do ładowania pojazdów elektrycznych.

Zamów kontakt

z naszym specjalistą