Pompy ciepła

Pompy ciepła

Pompy ciepła służą do ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych oraz przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Stosownie do wymagań można dobrać takie zestawy pomp ciepła, które będą stanowiły w danym przypadku najlepszą kombinację modułu zewnętrznego i wewnętrznego. Podstawę stanowią urządzenia zewnętrzne, które są połączone z odpowiednim modułem wewnętrznym, najczęściej z wbudowanym zasobnikiem.

Nasze systemy

Panasonic Aquarea

Pompy ciepła Panasonic typu powietrze-woda to innowacyjne i energooszczędne urządzenia, które docelowo przeznaczone są do ogrzewania i klimatyzowania pomieszczeń oraz podgrzewania wody użytkowej. Urządzenie może współpracować z panelami słonecznymi. Jest to produkt bardzo dobrej jakości.

Mitsubishi Ecodan

Pompy ciepła Mitsubishi Ecodan to innowacyjne i obecnie najbardziej ekologiczne rozwiązanie na rynku. Unowocześnienie urządzeń umożliwiło uzyskanie dotąd nieosiągalnych wyników w kwestii wydajności, jak i poziomu hałasu. Pompy ciepła Mitsubishi Ecodan są nowatorskim i bezpiecznym sposobem na efektywne ogrzanie budynku. Jest to produkt klasy premium.

Samsung EHS

Pompy ciepła Samsung EHS to energooszczędne i inteligentne urządzenia umożliwiające ogrzanie budynku, ogrzanie ciepłej wody użytkowej, a nawet schłodzenie poszczególnych pomieszczeń. Pompy Samsung Eco Heating System dostępne są w wersjach mono oraz split. Jeśli szukasz dobrej i taniej pompy ciepła, to Samsung jest dla Ciebie.

Zamów kontakt

z naszym specjalistą

    Nasze realizacje